Connect with us

Showbiznes

Wtopa tygodnia? Internauci krytykują Heroda za rzeź niewiniątek. “Przesadził”

Opublikowano

w dniu

Kolejna ofiara parcia na Biblię? Raczej ofiary, i to całkiem sporo. Chcąc się przebić przez noworoczny szum w mediach, król Judei Herod postanowił “błysnąć” w oryginalny sposób. Dzięki rzezi noworodków zaistnieje pewnie w którejś z ewangelii – ale jakim kosztem?

O opinię chcieliśmy zapytać jedną z ofiar happeningu (?), ale maluszek już nie żył.

Co jeszcze zrobią celebryci, żeby skupić na sobie światła jupiterów? Przy wyczynach Heroda, solna metamorfoza żony Lota wydaje się tylko niewinnym wygłupem. Czy nie czas się opamiętać?

“Herod ewidentnie przesadził. Owszem, zapisze się w naszej pamięci, ale takiej rysy na wizerunku może już nie zatrzeć. Jednak ten trend będzie tylko narastał. Prorokuję medialną apokalipsę

– prorokuje dla nas Jan (Ewangelia św. Jana).

I tym razem potwierdziła się zasada, że masakry w social media wybuchają w Boże narodzenie.

Błogosławieni cisi? Jak widać – nie bardzo.  

Rozrywka

Gwiazdy mają dość #10YearsChallenge?! Syzyf: “A weź mnie nie wk#$wiaj!” [ZOBACZ CHALLENGE]

Opublikowano

w dniu

Przez

Nasze walle zalewa ostatnio fala zdjęć-zestawień “sprzed 10 lat i teraz”. Z mieszanymi uczuciami oglądamy jak niewinne nastolatki marzące o grze w zespole zmieniają się w łysiejących wujków Mietków, głosujących na Mariana Kowalskiego. A jak z challengem radzą sobie celebryci sprzed wieków? Zapraszamy na przegląd najciekawszych zdjęć! (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Mickiewicz obraża uczucia partyjne? Krytycy mocno o sztuce “Dziady” w reżyserii Kazimierza Dejmka [RECENZJA]

Opublikowano

w dniu

Przez

Na przełomie 1967 i 1968 roku dużo emocji i pałowań wywołuje na mieście inscenizacja “Dziadów” Adama Mickiewicza w reżyserii Kazimierza Dejmka. Po protestach oburzonych miłośników teatru z KC PZPR kontrowersyjny spektakl zniknął z afisza Teatru Narodowego. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Gospodarka

SZOK. “Żądamy Renesansu w prawie pracy!” Ci artyści buntują się przeciw mecenasom! [ZOBACZ MEMY]

Opublikowano

w dniu

Przez

Bankiety u Borgiów, orgie z modelkami, worki pełne florenów. Tak wyobrażamy sobie życie malarzy Odrodzenia. A jaka jest prawda? Tylko u nas: sztuka na różańcu mecenasów!     (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes