Connect with us

Sport

Amatorzy na profesjonalnym ringu. “Chcę do domu!” Nie do wiary. Ten zawodnik pokonał tego zawodnika [ZDJĘCIA DEKAPITACJI]

Opublikowano

w dniu

Wczorajsza gala WKS (Walki Księgi Samuela) zakończyła się sporą niespodzianką.

Gigant tej dyscypliny i zdecydowany faworyt bukmacherów Goliat został pokonany przez Dawida “Pastuszka”. Underdog wygrał w pięknym stylu, nokautując trzy razy większego rywala już w pierwszej rundzie.

Po walce zwycięzca nie krył szoku:

Nie kryję szoku! Do tej pory walczyłem tylko z owcą, która mi chciała uciec z zagrody. I z nią przegrałem! A teraz… Co ja mu zrobiłem! Jestem przerażony, chcę do domu!

“Głowy Goliatowi nie przyszyjemy, ale będziemy wnosić o odszkodowanie. Zasady walki nie były do końca jasne: zawodnik Izraelitów został wystawiony w niewłaściwej kategorii wagowej oraz użył nieregulaminowej broni”

powiedział nam jeden z filistyńskich działaczy prosząc, aby nie podawać jego personaliów.

REKLAMA

Na widowisko narzekali też kibice:

“Człowiek stoi w słońcu dwa dni, żeby obejrzeć walkę, a potem odchodzi na chwilę po prażoną mannę, wraca i jest po wszystkim.”

Spekuluje się, że początkujący zawodnik może zostać teraz królem Izraelitów. Obrazuje to kolosalny poziom komercjalizacji sportu. Czy tak szybka kariera to już nie przesada? Napiszcie, co Wy o tym sądzicie.

Pic: Caravaggio

Polityka

DRAMAT uczestników Marszu Krucjatowego – „ŻĄDAMY OCHRONY!”

Opublikowano

w dniu

Przez

„Nie nasze ziemie, nasze zasady!” – pod tym hasłem ruszył organizowany przez papieża Urbana II Pierwszy Marsz Krucjatowy na Wschód. Jego uczestnicy donoszą o oporze miejscowych bojówkarzy.

Chcemy zamanifestować nasze wartości: grabienie, zabijanie i podbój w imię naszej wiary. A napotykamy na zorganizowane kontrmanifestacje, prawdopodobnie przeszkolone w walce. Tak się nie da bronić naszej cywilizacji, niszcząc inne. To szokujące. Komu przeszkadza nasza tradycja?

– mówił nam Robert Krótkoudy, hrabia Normandii.

Marsz ma charakter rodzinny, biorą w nim udział dzieci. Przygotowaliśmy piękną oprawę, ryciny promujące event. Tymczasem jesteśmy prowokowani wulgarnymi krzykami i strzałami z łuków. Domagamy się ochrony!”

– apeluje załamany Boemund z Tarentu.

Legalność marszu kwestionuje Sułtan Rumu, Kilidż Arsłan.

“Nie wydałem pozwolenia na przejście marszu przez Sułtanat. Uczestnicy łamią standardy higieny, wszędzie rozkładają się trupy mieszkańców.”

Ludzie! CO WY PIERD@LICIE?!  Nie wiem, o co chodzi! Przybiegłem tu na własnych nogach, ALE NIKOGO NIE BYŁO!

– dodaje Mauricio El Testosterone Najmano.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że na kolejne marsze związek rycerski ma zamiar wysłać swoje młodzieżówki. W młodości siła?

 


 

Rzuć suba suba dla naszego jutuba! 😎

 

A jak tego Wam mało to możecie obserwować nas również na Instagramie!

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Moto-Bitwa o Anglię! Chłopaki z Dywizjonu 303 na EKSTREMALNYCH testach Hurricane’ów w Anglii! [ZOBACZ WYNIKI TESTÓW]

Opublikowano

w dniu

Przez

Niemiecka solidność czy angielska flegma? A może… błysk polskiego szaleństwa? Trwają wielkie testy maszyn nad Anglią – prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Sport

ZROBIŁ TO!!! Piłsudski wykonał PRZEWRÓT na moście! Wyczyn!!! [ZOBACZ KOMENTARZE]

Opublikowano

w dniu

Przez

Zapiszmy tę datę w historii sportu: maj 1926 roku. To wtedy Józef ”Dziadek” Piłsudski pokazał wszystkim hejterom środkowy palec. Po 3 latach ciężkiego treningu w ośrodku lekkoartyleryskim w Sulejówku pojawił się na Moście Poniatowskiego w Warszawie, aby wykonać karygodną ewolucję: przewrót. Chwila nerwów… i zdobył sobie cały kraj! Kibice pod gradem wrażeń padali z nóg!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes