Connect with us

Sport

“Czy nie można zabijać po ludzku???” Trash talk przed bitwami to już duży problem.

Opublikowano

w dniu

Bitwa pod Cedynią to już historia. Polanie znowu okazali się zabójczo skuteczni na polanie.

Wojska Marchii Łużyckiej zostały zamknięte na swojej połowie i pewnie pokonane. Na pomorzu nie milkną jednak jęki rannych oraz głosy, że została przekroczona kolejna granica. O co chodzi? O trash talk, czyli ubliżanie przeciwnikowi przed walką.

Znamy to. Tam gdzie pojawia się rycerska rywalizacja, tam – poza wyprutymi jelitami – pojawiają się też nieparlamentarne słowa. Nie wszystkim się jednak podoba ten popularny ostatnio zwyczaj.

Tarczownicy Hrabiego Hodona w sprzeciwie odmówili wyjścia na pole bitwy.

“To straszne jak oni tak brzydko mówią o naszych rodzinach! Rozumiem walkę na śmierć i życie, obcinanie kończyn, wydłubywanie oczu, ale czy trzeba od razu tak przeklinać? Po co sobie psuć krew, jeżeli można ją po prostu przelać? Czy nie można już zabijać po ludzku?”

– protestował jeden z nich.

Na temat wypowiedział się też jeden z pancernych Mieszka:

“Najpierw mieszasz przeciwnika z błotem słownie a potem dosłownie. To najlepsza strategia.”

Sam Mieszko I zdystansował się od mowy nienawiści:

“Akcja #ZabijaćPoLudzku to wydarzenie medialne, inspirowane przez środowisko Hodona. Próba podkopania naszego wizerunku, który jest i będzie krystalicznie czysty, bo wkrótce dorżniemy tych je@#$nych skur&*%nów.”  

“Nie ma co eskalować emocji. Lepiej narobić dużo chleba i się najeść”

– mówi pan Maćko ze wsi niedaleko Cedyni.

Co zrobić kiedy słowa zaczynają boleć bardziej niż cios berdyszem? Czekamy na Wasze komentarze z hasztagiem #ZabijaćPoLudzku

Bez kategorii

Moto-Bitwa o Anglię! Chłopaki z Dywizjonu 303 na EKSTREMALNYCH testach Hurricane’ów w Anglii! [ZOBACZ WYNIKI TESTÓW]

Opublikowano

w dniu

Przez

Niemiecka solidność czy angielska flegma? A może… błysk polskiego szaleństwa? Trwają wielkie testy maszyn nad Anglią – prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Sport

ZROBIŁ TO!!! Piłsudski wykonał PRZEWRÓT na moście! Wyczyn!!! [ZOBACZ KOMENTARZE]

Opublikowano

w dniu

Przez

Zapiszmy tę datę w historii sportu: maj 1926 roku. To wtedy Józef ”Dziadek” Piłsudski pokazał wszystkim hejterom środkowy palec. Po 3 latach ciężkiego treningu w ośrodku lekkoartyleryskim w Sulejówku pojawił się na Moście Poniatowskiego w Warszawie, aby wykonać karygodną ewolucję: przewrót. Chwila nerwów… i zdobył sobie cały kraj! Kibice pod gradem wrażeń padali z nóg!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Sport

JAK ONE TO ROBIĄ? Szlachcianki ich nienawidzą! Poznaj tajemnicę sylwetek tych dziewczyn!

Opublikowano

w dniu

Przez

Pańszczyźniane chłopki wyglądają zazwyczaj na dużo starsze i szczuplejsze niż w rzeczywistości. Przypadek? Nie! To efekt wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Na wiosnę odkrywają przed Wami sekrety swojego wyglądu! (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes