Connect with us

Sport

Znany rycerz krytykuje nowe, kolorowe koszulki reprezentacji “NIE ZAŁOŻĘ TEGO!”

Opublikowano

w dniu

Przed polsko-litewską ekipą trudne spotkanie z drużyną popularnych “krzyżyków”. I mamy spory problem.

O tym czy z Grunwaldu wrócą z punktami, czy bez kończyn, zdecyduje odpowiednie zgranie połączonych sił Witolda i Władysława.

Niestety nastroje w szatni dalekie są od ideału, a winą za to obarcza się Zawiszę Czarnego z Garbowa.

“Zawiszy nie odpowiadają nowe stroje, które są według niego “pstre jak kuper pawia”. Mówi się też, że autorzy pieśni “50 odcieni Czarnego” wywierają naciski na nasz sztab szkoleniowy. Rozumiem, że napastnika wiążą kontrakty oraz wizerunek, na który zabijał wiele lat. Uważam jednak, że przed tak ważnym spotkaniem ego trzeba schować do pochwy”

– ocenia Jan Długosz (Przegląd Bitewny).

Na polowej konferencji poselskiej sprawę skomentował Mistrz Urlich von Jungingen.

“Zachowanie największej gwiazdy gospodarzy jeszcze bardziej przekonuje mnie, że nie ma co traktować tego starcia poważnie. Można już teraz postawić na nich krzyżyk.”

O podobnych problemach rycerza mówiło się również podczas walk z Turkami. Jak skończy się tym razem? Czy na Zawiszy można nadal polegać? Komentujcie sprawę używając hasztaga #KolczugaZaTweeta! Najlepsze wypowiedzi mają szansę znaleźć się na drzwiach wawelskiej katedry.

Polityka

DRAMAT uczestników Marszu Krucjatowego – „ŻĄDAMY OCHRONY!”

Opublikowano

w dniu

Przez

„Nie nasze ziemie, nasze zasady!” – pod tym hasłem ruszył organizowany przez papieża Urbana II Pierwszy Marsz Krucjatowy na Wschód. Jego uczestnicy donoszą o oporze miejscowych bojówkarzy.

Chcemy zamanifestować nasze wartości: grabienie, zabijanie i podbój w imię naszej wiary. A napotykamy na zorganizowane kontrmanifestacje, prawdopodobnie przeszkolone w walce. Tak się nie da bronić naszej cywilizacji, niszcząc inne. To szokujące. Komu przeszkadza nasza tradycja?

– mówił nam Robert Krótkoudy, hrabia Normandii.

Marsz ma charakter rodzinny, biorą w nim udział dzieci. Przygotowaliśmy piękną oprawę, ryciny promujące event. Tymczasem jesteśmy prowokowani wulgarnymi krzykami i strzałami z łuków. Domagamy się ochrony!”

– apeluje załamany Boemund z Tarentu.

Legalność marszu kwestionuje Sułtan Rumu, Kilidż Arsłan.

“Nie wydałem pozwolenia na przejście marszu przez Sułtanat. Uczestnicy łamią standardy higieny, wszędzie rozkładają się trupy mieszkańców.”

Ludzie! CO WY PIERD@LICIE?!  Nie wiem, o co chodzi! Przybiegłem tu na własnych nogach, ALE NIKOGO NIE BYŁO!

– dodaje Mauricio El Testosterone Najmano.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że na kolejne marsze związek rycerski ma zamiar wysłać swoje młodzieżówki. W młodości siła?

 


 

Rzuć suba suba dla naszego jutuba! 😎

 

A jak tego Wam mało to możecie obserwować nas również na Instagramie!

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Moto-Bitwa o Anglię! Chłopaki z Dywizjonu 303 na EKSTREMALNYCH testach Hurricane’ów w Anglii! [ZOBACZ WYNIKI TESTÓW]

Opublikowano

w dniu

Przez

Niemiecka solidność czy angielska flegma? A może… błysk polskiego szaleństwa? Trwają wielkie testy maszyn nad Anglią – prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Sport

ZROBIŁ TO!!! Piłsudski wykonał PRZEWRÓT na moście! Wyczyn!!! [ZOBACZ KOMENTARZE]

Opublikowano

w dniu

Przez

Zapiszmy tę datę w historii sportu: maj 1926 roku. To wtedy Józef ”Dziadek” Piłsudski pokazał wszystkim hejterom środkowy palec. Po 3 latach ciężkiego treningu w ośrodku lekkoartyleryskim w Sulejówku pojawił się na Moście Poniatowskiego w Warszawie, aby wykonać karygodną ewolucję: przewrót. Chwila nerwów… i zdobył sobie cały kraj! Kibice pod gradem wrażeń padali z nóg!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes