Connect with us

Styl życia

CO ZA KANAŁ! Katostreamy – TO oglądają dzieci??? SZOKUJĄCE!

Opublikowano

w dniu

Wracasz do domu po dniu skazywania heretyków na śmierć i mijasz swoje dziecko zapatrzone w płonący stos. Koszmar? Dla wielu rodziców to już codzienność. Katostreamy, coraz popularniejsze wśród średniowiecznialsów, są pełne okrucieństwa, płonących ciał i obcinanych członków. Dyby rodzicielskie nie zdają rezultatu i kontrola dostępu do szafotów praktycznie nie istnieje. Jak poradzić sobie z płonącym problemem?

 

Mojemu synkowi wyłupiłem oczy. Nie pozwolę narażać go na oglądanie takich okrucieństw.

– mówi Jorge Quesadilla ze stowarzyszenia “Miłość jest ślepa”  

 

Nie dopuszczajmy do tego, żeby najmłodsi przesiąkli kompletnymi bredniami. Jak świat płaski i szeroki wiadomo, że zabicie przez obcięcie głowy nie oczyszcza duszy. Więc jeśli już dzieci muszą w przerwach pracy na polu coś oglądać, to tylko edukacyjne spalenia!

– radzi brat Paco de Lucia z bractwa “Więcej dziesięciny!”  

 

REKLAMA

 

O zdanie zapytaliśmy też bohaterkę jednego z katostreamów, cenioną lekarkę Pilar:

Kariera szafociarki jest intensywna, ale króciutka jak obcięty język. Dziewczyny, po co wam to parcie na pień? Na selfie z czarnymi kotami nie zbudujecie mocnej marki! AaaAAAAARGH!!!!   

 

Przepraszam, ale nie mogę rozmawiać, bo mam tu dziś ucinanie głowy!

– wykręcił się od wypowiedzi kat, który również brał udział w tej scenie.

A Wy jak chronicie swoje dzieci przed niewłaściwymi treściami? Piszcie używając hasztaga #PalęNiePatrzę

Polityka

SZOK. Wyciek taśm z restauracji Wierzynka. O czym rozmawiali pijani celebryci??? [POTWORNE FRAGMENTY]

Opublikowano

w dniu

Przez

O krakowskiej restauracji “Wierzynek i przyjaciele” zrobiło się głośno w 1364 roku, kiedy gościła europejskich władców, zaproszonych przez Kazimierza Wielkiego. Od tego czasu królewskie głowy lubiły tam swobodnie pogawędzić przy kieliszku albo kilkudziesięciu o zwiększaniu dziesięcin i rozbiorach irytujących państw. Swobodnie? Nic z tego! (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Styl życia

WRESZCIE! PZPR prezentuje nowy katalog mebli. Okrągły stół HITEM SEZONU! [OPINIE EKSPERTÓW]

Opublikowano

w dniu

Przez

Na ten przełomowy katalog czekaliśmy ponad 40 lat. I jest! Do stworzenia nowoczesnej oferty mebli designerzy z PZPR zaprosili tym razem kreatorów z pracowni Solidarność. Tak powstał mebel, który ma być hitem sezonu 1989 – Okrągły Stół. Co sądzą o nim eksperci, projektanci, oraz pierwsi użytkownicy? Czy rzeczywiście to mebel, który odmieni mieszkania Polaków?   (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Inne

Najsłynniejszy radziecki troll zbanowany na dobre! J_$t@lin znika z sieci!!! [ZOBACZ MEMY]

Opublikowano

w dniu

Przez

Konto J_$t@lin jest martwe! Koszmar europejskiej (a nawet światowej) sieci nie będzie już nas więcej nękał produkcją fake newsów, wywoływaniem wojen cyfrowych i masowymi atakami hakerskimi na dane osobowe. Gwiazdor red-netu ostatni raz był aktywny w social mediach 5 marca 1953 roku – po czym wylogował się do śmierci. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes