Connect with us

Sport

JAK ONE TO ROBIĄ? Szlachcianki ich nienawidzą! Poznaj tajemnicę sylwetek tych dziewczyn!

Opublikowano

w dniu

Pańszczyźniane chłopki wyglądają zazwyczaj na dużo starsze i szczuplejsze niż w rzeczywistości. Przypadek? Nie! To efekt wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Na wiosnę odkrywają przed Wami sekrety swojego wyglądu!

Te dziewczyny, które zdołają się obudzić, podejmują wyzwanie już od świtu.

Czy na śniadanie jem gluten? A co to jest “śniadanie”?

mówi Jagna (15 l.), matka osiemnastki dzieci (żyje jedno).

Leniuchom zostawiam bataty. Mój wybór to baty – nie tylko rzeźbią sylwetkę, ale zapewniają naturalny peeling skóry pleców

– dodaje.

Dziewczyny! Jedzenie ma negatywny wpływ na wygląd naszej cery, dlatego nie ma co ryzykować. Należy całkowicie zrezygnować z posiłków i dużo się ruszać na świeżym powietrzu. Technika dowolna – ja preferuje Polates, koleżanki wybrały Crossfit, bo opat polecił.

– przekonuje pani Bogna, żona ciury obozowego.

Mąż wspiera mnie w utrzymaniu kościstej sylwetki. Tej zimy resztkami sił wygrzebałam spod śniegu korzonki i już miałam je zjeść – ale wtedy Maćko wyrwał mi z rąk pokusę i zjadł sam. Dziękuję kochanie!  

Kalorii nie liczę, bo nie umiem liczyć. Efekt Yoyo od kiszonej kapusty nam nie grozi [śmiech, kaszel]. Wizja przeżycia co najmniej do pierwszej ciąży to końska dawka motywacji!

– deklaruje Ewa Chodak, żona szewca.

Metody dziewczyn z powątpiewaniem podpatrują mniszki. Niestety nie udało się nam zapytać ich o autorską dietę-cud – nie wpuszczono nas do zakonu zamkniętego.

Co myślicie o takich sposobach na zgrabną sylwetkę?  

Polityka

DRAMAT uczestników Marszu Krucjatowego – „ŻĄDAMY OCHRONY!”

Opublikowano

w dniu

Przez

„Nie nasze ziemie, nasze zasady!” – pod tym hasłem ruszył organizowany przez papieża Urbana II Pierwszy Marsz Krucjatowy na Wschód. Jego uczestnicy donoszą o oporze miejscowych bojówkarzy.

Chcemy zamanifestować nasze wartości: grabienie, zabijanie i podbój w imię naszej wiary. A napotykamy na zorganizowane kontrmanifestacje, prawdopodobnie przeszkolone w walce. Tak się nie da bronić naszej cywilizacji, niszcząc inne. To szokujące. Komu przeszkadza nasza tradycja?

– mówił nam Robert Krótkoudy, hrabia Normandii.

Marsz ma charakter rodzinny, biorą w nim udział dzieci. Przygotowaliśmy piękną oprawę, ryciny promujące event. Tymczasem jesteśmy prowokowani wulgarnymi krzykami i strzałami z łuków. Domagamy się ochrony!”

– apeluje załamany Boemund z Tarentu.

Legalność marszu kwestionuje Sułtan Rumu, Kilidż Arsłan.

“Nie wydałem pozwolenia na przejście marszu przez Sułtanat. Uczestnicy łamią standardy higieny, wszędzie rozkładają się trupy mieszkańców.”

Ludzie! CO WY PIERD@LICIE?!  Nie wiem, o co chodzi! Przybiegłem tu na własnych nogach, ALE NIKOGO NIE BYŁO!

– dodaje Mauricio El Testosterone Najmano.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że na kolejne marsze związek rycerski ma zamiar wysłać swoje młodzieżówki. W młodości siła?

 


 

Rzuć suba suba dla naszego jutuba! 😎

 

A jak tego Wam mało to możecie obserwować nas również na Instagramie!

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Moto-Bitwa o Anglię! Chłopaki z Dywizjonu 303 na EKSTREMALNYCH testach Hurricane’ów w Anglii! [ZOBACZ WYNIKI TESTÓW]

Opublikowano

w dniu

Przez

Niemiecka solidność czy angielska flegma? A może… błysk polskiego szaleństwa? Trwają wielkie testy maszyn nad Anglią – prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Sport

ZROBIŁ TO!!! Piłsudski wykonał PRZEWRÓT na moście! Wyczyn!!! [ZOBACZ KOMENTARZE]

Opublikowano

w dniu

Przez

Zapiszmy tę datę w historii sportu: maj 1926 roku. To wtedy Józef ”Dziadek” Piłsudski pokazał wszystkim hejterom środkowy palec. Po 3 latach ciężkiego treningu w ośrodku lekkoartyleryskim w Sulejówku pojawił się na Moście Poniatowskiego w Warszawie, aby wykonać karygodną ewolucję: przewrót. Chwila nerwów… i zdobył sobie cały kraj! Kibice pod gradem wrażeń padali z nóg!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes