Connect with us

Styl życia

Średniowiecze na Tinderze. “Chłopi na randkach chcą przede wszystkim jeść!” Szokujące wyznania TEJ królowej.

Opublikowano

w dniu

Wszyscy pragniemy miłości. W aranżowanych małżeństwach o nią ciężko. A czy miłość da się znaleźć na Tinderze?

Swoimi tinderowymi doświadczeniami dzieli się z nami królowa Izabela I Kastylijska.   

Na Tinderze da się wyróżnić kilka klas:  

Chłopi

– nie przepadam. Na randkach chcą przede wszystkim jeść. No i higiena… Od mężczyzn wymagam minimum ślubów czystości, a tu ten temat kuleje jak źle podkuty koń. I ten moment zażenowania, kiedy w restauracji muszę im czytać menu… Plus jest taki, że nie wypisują nie wiadomo czego na swój temat. Po prostu nie umieją.    

Duchowni

– syndrom Piotrusia Pana. Nie mogą zdecydować się na poważny związek. Będą cię zwodzić, a statusu relacji na fejsie nie zmienią. Nie licz też na wspólne zdjęcia z romantycznych wypadów. Polecam, jeśli interesują cię przygody na jedną noc. No, chyba że to Wielkanoc. Wtedy zawsze odprawiają.

Rycerze

– serio, zdjęcia z końmi – tym chcecie zaimponować dziewczynom? W głowie im tylko jedno: zabijanie. A po randkach z nimi zawsze czuję niedosyt – nie mogę do nich dotrzeć, jakby kryli się za zbroją i bali się podnieść przyłbicę. A ja chcę prawdy, a nie pięknie wypolerowanej fasady!  

Mieszczanie

– nuda. Szczyt romantyzmu to rozmowa o kursie pszenicy. Szczyt aspiracji: kupić jak najtańszą pszenicę. Na randkę weźmie cię do cechu, gdzie pijąc z kolegami pszeniczne, będzie komentował ceny pszenicy. Pasje poza pracą? Ceny jęczmienia i prosa.

Dwór

– jeśli chcesz księcia na białym koniu – tu ich trochę znajdziesz. Ale uważaj: łatwo stracić dla nich głowę. Dobra rada: Henryka VIII przesuń w lewo.”

A Wy co myślicie o tym wszystkim?

 


REKLAMA

Bez kategorii

Piłsudski się nie uśmiał. ROAST Kasztanki! Mamy najlepsze teksty! [ZOBACZ]

Opublikowano

w dniu

Przez

Po 120 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość – czas się pobawić! Z tej okazji Naczelnik Państwa, Józef Piłsudski, zorganizował… roast swojego wiernego konia – Kasztanki. Do Belwederu zjechali stand-uperzy z całego kraju, aby wyśmiać najsłynniejszą klacz II Rzeczpospolitej. Roast skończył się skandalem: po serii ostrych żartów rozjuszony Piłsudski zaczął krzyczeć, żeby komicy dali sobie siana. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Styl życia

CO ZA KANAŁ! Katostreamy – TO oglądają dzieci??? SZOKUJĄCE!

Opublikowano

w dniu

Przez

Wracasz do domu po dniu skazywania heretyków na śmierć i mijasz swoje dziecko zapatrzone w płonący stos. Koszmar? Dla wielu rodziców to już codzienność. Katostreamy, coraz popularniejsze wśród średniowiecznialsów, są pełne okrucieństwa, płonących ciał i obcinanych członków. Dyby rodzicielskie nie zdają rezultatu i kontrola dostępu do szafotów praktycznie nie istnieje. Jak poradzić sobie z płonącym problemem? (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Sport

JAK ONE TO ROBIĄ? Szlachcianki ich nienawidzą! Poznaj tajemnicę sylwetek tych dziewczyn!

Opublikowano

w dniu

Przez

Pańszczyźniane chłopki wyglądają zazwyczaj na dużo starsze i szczuplejsze niż w rzeczywistości. Przypadek? Nie! To efekt wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Na wiosnę odkrywają przed Wami sekrety swojego wyglądu! (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes