Connect with us

Styl życia

Średniowiecze na Tinderze. “Chłopi na randkach chcą przede wszystkim jeść!” Szokujące wyznania TEJ królowej.

Opublikowano

w dniu

Wszyscy pragniemy miłości. W aranżowanych małżeństwach o nią ciężko. A czy miłość da się znaleźć na Tinderze?

Swoimi tinderowymi doświadczeniami dzieli się z nami królowa Izabela I Kastylijska.   

Na Tinderze da się wyróżnić kilka klas:  

Chłopi

– nie przepadam. Na randkach chcą przede wszystkim jeść. No i higiena… Od mężczyzn wymagam minimum ślubów czystości, a tu ten temat kuleje jak źle podkuty koń. I ten moment zażenowania, kiedy w restauracji muszę im czytać menu… Plus jest taki, że nie wypisują nie wiadomo czego na swój temat. Po prostu nie umieją.    

Duchowni

– syndrom Piotrusia Pana. Nie mogą zdecydować się na poważny związek. Będą cię zwodzić, a statusu relacji na fejsie nie zmienią. Nie licz też na wspólne zdjęcia z romantycznych wypadów. Polecam, jeśli interesują cię przygody na jedną noc. No, chyba że to Wielkanoc. Wtedy zawsze odprawiają.

Rycerze

– serio, zdjęcia z końmi – tym chcecie zaimponować dziewczynom? W głowie im tylko jedno: zabijanie. A po randkach z nimi zawsze czuję niedosyt – nie mogę do nich dotrzeć, jakby kryli się za zbroją i bali się podnieść przyłbicę. A ja chcę prawdy, a nie pięknie wypolerowanej fasady!  

Mieszczanie

– nuda. Szczyt romantyzmu to rozmowa o kursie pszenicy. Szczyt aspiracji: kupić jak najtańszą pszenicę. Na randkę weźmie cię do cechu, gdzie pijąc z kolegami pszeniczne, będzie komentował ceny pszenicy. Pasje poza pracą? Ceny jęczmienia i prosa.

Dwór

– jeśli chcesz księcia na białym koniu – tu ich trochę znajdziesz. Ale uważaj: łatwo stracić dla nich głowę. Dobra rada: Henryka VIII przesuń w lewo.”

A Wy co myślicie o tym wszystkim?

 


REKLAMA

Polityka

SZOK. Wyciek taśm z restauracji Wierzynka. O czym rozmawiali pijani celebryci??? [POTWORNE FRAGMENTY]

Opublikowano

w dniu

Przez

O krakowskiej restauracji “Wierzynek i przyjaciele” zrobiło się głośno w 1364 roku, kiedy gościła europejskich władców, zaproszonych przez Kazimierza Wielkiego. Od tego czasu królewskie głowy lubiły tam swobodnie pogawędzić przy kieliszku albo kilkudziesięciu o zwiększaniu dziesięcin i rozbiorach irytujących państw. Swobodnie? Nic z tego! (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Styl życia

WRESZCIE! PZPR prezentuje nowy katalog mebli. Okrągły stół HITEM SEZONU! [OPINIE EKSPERTÓW]

Opublikowano

w dniu

Przez

Na ten przełomowy katalog czekaliśmy ponad 40 lat. I jest! Do stworzenia nowoczesnej oferty mebli designerzy z PZPR zaprosili tym razem kreatorów z pracowni Solidarność. Tak powstał mebel, który ma być hitem sezonu 1989 – Okrągły Stół. Co sądzą o nim eksperci, projektanci, oraz pierwsi użytkownicy? Czy rzeczywiście to mebel, który odmieni mieszkania Polaków?   (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Inne

Najsłynniejszy radziecki troll zbanowany na dobre! J_$t@lin znika z sieci!!! [ZOBACZ MEMY]

Opublikowano

w dniu

Przez

Konto J_$t@lin jest martwe! Koszmar europejskiej (a nawet światowej) sieci nie będzie już nas więcej nękał produkcją fake newsów, wywoływaniem wojen cyfrowych i masowymi atakami hakerskimi na dane osobowe. Gwiazdor red-netu ostatni raz był aktywny w social mediach 5 marca 1953 roku – po czym wylogował się do śmierci. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes