Connect with us

Styl życia

Średniowiecze na Tinderze. “Chłopi na randkach chcą przede wszystkim jeść!” Szokujące wyznania TEJ królowej.

Opublikowano

w dniu

Wszyscy pragniemy miłości. W aranżowanych małżeństwach o nią ciężko. A czy miłość da się znaleźć na Tinderze?

Swoimi tinderowymi doświadczeniami dzieli się z nami królowa Izabela I Kastylijska.   

Na Tinderze da się wyróżnić kilka klas:  

Chłopi

– nie przepadam. Na randkach chcą przede wszystkim jeść. No i higiena… Od mężczyzn wymagam minimum ślubów czystości, a tu ten temat kuleje jak źle podkuty koń. I ten moment zażenowania, kiedy w restauracji muszę im czytać menu… Plus jest taki, że nie wypisują nie wiadomo czego na swój temat. Po prostu nie umieją.    

Duchowni

– syndrom Piotrusia Pana. Nie mogą zdecydować się na poważny związek. Będą cię zwodzić, a statusu relacji na fejsie nie zmienią. Nie licz też na wspólne zdjęcia z romantycznych wypadów. Polecam, jeśli interesują cię przygody na jedną noc. No, chyba że to Wielkanoc. Wtedy zawsze odprawiają.

Rycerze

– serio, zdjęcia z końmi – tym chcecie zaimponować dziewczynom? W głowie im tylko jedno: zabijanie. A po randkach z nimi zawsze czuję niedosyt – nie mogę do nich dotrzeć, jakby kryli się za zbroją i bali się podnieść przyłbicę. A ja chcę prawdy, a nie pięknie wypolerowanej fasady!  

Mieszczanie

– nuda. Szczyt romantyzmu to rozmowa o kursie pszenicy. Szczyt aspiracji: kupić jak najtańszą pszenicę. Na randkę weźmie cię do cechu, gdzie pijąc z kolegami pszeniczne, będzie komentował ceny pszenicy. Pasje poza pracą? Ceny jęczmienia i prosa.

Dwór

– jeśli chcesz księcia na białym koniu – tu ich trochę znajdziesz. Ale uważaj: łatwo stracić dla nich głowę. Dobra rada: Henryka VIII przesuń w lewo.”

A Wy co myślicie o tym wszystkim?

 


REKLAMA

Styl życia

CO ZA KANAŁ! Katostreamy – TO oglądają dzieci??? SZOKUJĄCE!

Opublikowano

w dniu

Przez

Wracasz do domu po dniu skazywania heretyków na śmierć i mijasz swoje dziecko zapatrzone w płonący stos. Koszmar? Dla wielu rodziców to już codzienność. Katostreamy, coraz popularniejsze wśród średniowiecznialsów, są pełne okrucieństwa, płonących ciał i obcinanych członków. Dyby rodzicielskie nie zdają rezultatu i kontrola dostępu do szafotów praktycznie nie istnieje. Jak poradzić sobie z płonącym problemem? (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Sport

JAK ONE TO ROBIĄ? Szlachcianki ich nienawidzą! Poznaj tajemnicę sylwetek tych dziewczyn!

Opublikowano

w dniu

Przez

Pańszczyźniane chłopki wyglądają zazwyczaj na dużo starsze i szczuplejsze niż w rzeczywistości. Przypadek? Nie! To efekt wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Na wiosnę odkrywają przed Wami sekrety swojego wyglądu! (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Styl życia

Przepis na udany związek??? ZNANE PARY ZDRADZAJĄ SWOJE SEKRETY!

Opublikowano

w dniu

Przez

O życiu w parze, miłości i kryzysach opowiadają nam m.in. Romeo i Julia, Tadeusz i Zosia, Stanisław Wokulski i Izabela Łęcka. Jaki mają przepis na szczęście?

 

Zacznijmy od początku. Gdzie najlepiej znaleźć drugą połówkę? Na tronie obcego mocarstwa? Na Tinderze? W drodze na stos?

Winicjusz: Normalnie – na targu.

Romeo: Na domówce u jej starych. Tylko jak chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie, lepiej nie zabijaj jej rodziny. Bo potem jest przypał i czujesz się jak struty.

Izolda: Na tripie! Bo nieważne gdzie, ważne po czym. Woooooo!!! [wymiotuje]

 

Związek zaczyna się od zakochania. Magiczne chwile, prawda?

Julia: A to jest jakaś inna faza związku?

Werter: Zakochanie jest przehajpowane.

Tadeusz: O tak! Pamiętam, że byłem tak zakochany w Zosi, że aż musiałem uprawiać seks z Telimeną. Zakochanie jest najlepsze!!!

 

Potem przychodzi codzienność. Co według Was jest wtedy najważniejsze, żeby związek dobrze funkcjonował?

Julia: Co?

Sfinks: Trudne pytanie… [nerwowy śmiech] naprawdę… Hm.

Ligia: Przestrzeń życiowa. Uważajcie, żeby nie zabierać jej partnerowi. Mam już dosyć tych ciągłych pytań Winicjusza: “Gdzie idziesz? Gdzie idziesz?”. Chłopie, nie jestem twoją niewolnicą, daj mi oddychać!

Penelopa: Ale z tym też trzeba uważać. Bo jak Odys zapragnął czasu dla siebie i koleżków, to od 9 lat mam cały dom na głowie. I jeszcze presja na jakąś mityczną wierność. Serio?

No właśnie: jak sobie radzić w chwilach nieuniknionego kryzysu?

Julia: Czekajcie, bo czegoś tu nie rozumiem.

Orfeusz: Należy być ostrożnym. Człowiek się stara naprawić to co w związku umarło a potem jedno niewłaściwe spojrzenie może wszystko pogrzebać.

Lot: Skąd ja to znam!

Scarlett O’Hara: Oczywiście – pomyśleć o tym jutro!

 

Bywa, że z początkowej bliskości zostają zgliszcza. Jak rozstać się z klasą?

Napoleon Bonaparte: Odwrót jest koszmarny. Kiedy było się już tak blisko… Ten chłód w duszy. Tysiące wspólnych wspomnień zamarzających na kość, zasypywanych śniegiem zapomnienia. Moja rada: wziąć urlop, zresetować się na jakiejś ciepłej wyspie i spróbować znowu.  

Stańczyk: Jak rozstać się z klasą? Najlepiej “DO WIDZENIA DZIECIAKI!”! [śmiech] [zaduma]

Rhett Butler: Szczerze – moi drodzy – nie obchodzi mnie to.

Stanisław Wokulski: Izabela! Iza! Czytasz to? Zajączku! Kocham cię, rozumiesz??!!! KOCHAM CIĘ!!!! Puszczajcie, sam wyjdę! [szarpanina]

 

A Wy macie swoje sposoby na udany związek? Napiszcie o nich w komentarzu!

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes