Connect with us

Styl życia

PILNE! Święta Inkwizycja przyznaje: “Palenie szkodzi zdrowiu!”

Opublikowano

w dniu

Nikt się nie spodziewał, że organizacja, która do tej pory dbała o naszą kondycję moralną, podejmie temat zdrowia fizycznego. Tymczasem Tomás de Torquemada, Wielki Inkwizytor Hiszpanii, nawołuje o zmianę heretyckiego stylu życia, prowadzącego do palenia.

“To niezdrowe dla wszystkich, a w szczególności dla kobiet w ciąży! Nie tylko skutkuje natychmiastową śmiercią, ale też pogarsza wygląd skóry i zębów”

– mówił Wielki Inkwizytor.

“A bierni palacze? Bogu ducha winni, zebrani wokół waszego ‘dymka’, odpokutują zdrowiem za wasze przyjemnostki!”

– dodał. Pytany przez dziennikarzy, przyznał też, że opalane ludźmi stosy mogą przyczyniać się smogu.

REKLAMA

“Żona ma dosyć moich osmolonych rąk i wiecznie śmierdzących dymem ubrań. No i to wycie, kasłanie i charczenie – oglądanie tego to istne tortury”

– narzeka zatrudniony przez inkwizytorów kat-palacz.

“Zabijcie mnie, ale z paleniem nie chcę mieć nic wspólnego!”

– bronił się jeden ze skazanych.

Co sądzicie o tej sprawie? Piszcie na adres donosy@inkwizycja.es

Bez kategorii

Piłsudski się nie uśmiał. ROAST Kasztanki! Mamy najlepsze teksty! [ZOBACZ]

Opublikowano

w dniu

Przez

Po 120 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość – czas się pobawić! Z tej okazji Naczelnik Państwa, Józef Piłsudski, zorganizował… roast swojego wiernego konia – Kasztanki. Do Belwederu zjechali stand-uperzy z całego kraju, aby wyśmiać najsłynniejszą klacz II Rzeczpospolitej. Roast skończył się skandalem: po serii ostrych żartów rozjuszony Piłsudski zaczął krzyczeć, żeby komicy dali sobie siana. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Styl życia

CO ZA KANAŁ! Katostreamy – TO oglądają dzieci??? SZOKUJĄCE!

Opublikowano

w dniu

Przez

Wracasz do domu po dniu skazywania heretyków na śmierć i mijasz swoje dziecko zapatrzone w płonący stos. Koszmar? Dla wielu rodziców to już codzienność. Katostreamy, coraz popularniejsze wśród średniowiecznialsów, są pełne okrucieństwa, płonących ciał i obcinanych członków. Dyby rodzicielskie nie zdają rezultatu i kontrola dostępu do szafotów praktycznie nie istnieje. Jak poradzić sobie z płonącym problemem? (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Sport

JAK ONE TO ROBIĄ? Szlachcianki ich nienawidzą! Poznaj tajemnicę sylwetek tych dziewczyn!

Opublikowano

w dniu

Przez

Pańszczyźniane chłopki wyglądają zazwyczaj na dużo starsze i szczuplejsze niż w rzeczywistości. Przypadek? Nie! To efekt wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Na wiosnę odkrywają przed Wami sekrety swojego wyglądu! (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes