Connect with us

Inne

Najsłynniejszy radziecki troll zbanowany na dobre! J_$t@lin znika z sieci!!! [ZOBACZ MEMY]

Opublikowano

w dniu

Konto J_$t@lin jest martwe! Koszmar europejskiej (a nawet światowej) sieci nie będzie już nas więcej nękał produkcją fake newsów, wywoływaniem wojen cyfrowych i masowymi atakami hakerskimi na dane osobowe. Gwiazdor red-netu ostatni raz był aktywny w social mediach 5 marca 1953 roku – po czym wylogował się do śmierci.

Jak cyfrowy świat przyjął informację o dezaktywacji konta J_$t@lin? Zapytaliśmy o opinie znanych hakerów, cyber-aktywistów oraz anonimowych internautów.    

Nie płakałem po Józefie! Koniec czystek w kontaktach. Wszystkich znajomych mi bydlak usunął. Mnie w sumie też usunął… niby, że taki prank :/

– Grigorij Zinowjew

$t@lin zrobił Stal-out. Wypiję koktajl za to, że ten stary hejter dotarł już na koniec internetów 😉

– Wiaczesław Mołotow

Banował wilk razy kilka (milionów), zbanowali i wilka…

– Ławrientij Beria

Trollowanie to jednak wielki wysiłek mas użytkowników. Kult trollującej jednostki nie może przesłonić faktu, że wszyscy jesteśmy w tym razem.

– Nikita Chruszczow

To musi być fake. Powiedzcie, że to fake!

– Bolesław Bierut

Spokojnie, system nadal działa, tylko chwilowo mniej stabilnie. Zrobimy destalinizację dysku, przeformatujemy partiecypacje, się wyłączy, się włączy ponownie i będą Państwo zadowoleni.

– Władysław Gomułka

Popełniłem mema xD

– Klimient Woroszyłow

Przecież to pachnie jakimś antywirusem na pół netu! Ktoś mu musiał wyłączyć ironwalla. Takie rzeczy nie dzieją się bez przyczyny, ludzie nie znikają tak nag

– tożsamość internauty nieznana

A Wy? Napiszcie w komentarzach jak zabezpieczacie swój system przed atakami hakerów?


Wpis powstał w ramach upamiętniającej 100-lecie odzyskania niepodległości współpracy z portalem Wirtualna Polska. Przeczytaj Najnowszy wpis pod tytułem Mickiewicz obraża uczucia partyjne? Krytycy mocno o sztuce “Dziady” w reżyserii Kazimierza Dejmka [RECENZJA]

Bez kategorii

Moto-Bitwa o Anglię! Chłopaki z Dywizjonu 303 na EKSTREMALNYCH testach Hurricane’ów w Anglii! [ZOBACZ WYNIKI TESTÓW]

Opublikowano

w dniu

Przez

Niemiecka solidność czy angielska flegma? A może… błysk polskiego szaleństwa? Trwają wielkie testy maszyn nad Anglią – prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes