Connect with us

Sport

“Czy nie można zabijać po ludzku???” Trash talk przed bitwami to już duży problem.

Opublikowano

w dniu

Bitwa pod Cedynią to już historia. Polanie znowu okazali się zabójczo skuteczni na polanie.

Wojska Marchii Łużyckiej zostały zamknięte na swojej połowie i pewnie pokonane. Na pomorzu nie milkną jednak jęki rannych oraz głosy, że została przekroczona kolejna granica. O co chodzi? O trash talk, czyli ubliżanie przeciwnikowi przed walką.

Znamy to. Tam gdzie pojawia się rycerska rywalizacja, tam – poza wyprutymi jelitami – pojawiają się też nieparlamentarne słowa. Nie wszystkim się jednak podoba ten popularny ostatnio zwyczaj.

Tarczownicy Hrabiego Hodona w sprzeciwie odmówili wyjścia na pole bitwy.

“To straszne jak oni tak brzydko mówią o naszych rodzinach! Rozumiem walkę na śmierć i życie, obcinanie kończyn, wydłubywanie oczu, ale czy trzeba od razu tak przeklinać? Po co sobie psuć krew, jeżeli można ją po prostu przelać? Czy nie można już zabijać po ludzku?”

– protestował jeden z nich.

Na temat wypowiedział się też jeden z pancernych Mieszka:

“Najpierw mieszasz przeciwnika z błotem słownie a potem dosłownie. To najlepsza strategia.”

Sam Mieszko I zdystansował się od mowy nienawiści:

“Akcja #ZabijaćPoLudzku to wydarzenie medialne, inspirowane przez środowisko Hodona. Próba podkopania naszego wizerunku, który jest i będzie krystalicznie czysty, bo wkrótce dorżniemy tych je@#$nych skur&*%nów.”  

“Nie ma co eskalować emocji. Lepiej narobić dużo chleba i się najeść”

– mówi pan Maćko ze wsi niedaleko Cedyni.

Co zrobić kiedy słowa zaczynają boleć bardziej niż cios berdyszem? Czekamy na Wasze komentarze z hasztagiem #ZabijaćPoLudzku

Polityka

DRAMAT uczestników Marszu Krucjatowego – „ŻĄDAMY OCHRONY!”

Opublikowano

w dniu

Przez

„Nie nasze ziemie, nasze zasady!” – pod tym hasłem ruszył organizowany przez papieża Urbana II Pierwszy Marsz Krucjatowy na Wschód. Jego uczestnicy donoszą o oporze miejscowych bojówkarzy.

Chcemy zamanifestować nasze wartości: grabienie, zabijanie i podbój w imię naszej wiary. A napotykamy na zorganizowane kontrmanifestacje, prawdopodobnie przeszkolone w walce. Tak się nie da bronić naszej cywilizacji, niszcząc inne. To szokujące. Komu przeszkadza nasza tradycja?

– mówił nam Robert Krótkoudy, hrabia Normandii.

Marsz ma charakter rodzinny, biorą w nim udział dzieci. Przygotowaliśmy piękną oprawę, ryciny promujące event. Tymczasem jesteśmy prowokowani wulgarnymi krzykami i strzałami z łuków. Domagamy się ochrony!”

– apeluje załamany Boemund z Tarentu.

Legalność marszu kwestionuje Sułtan Rumu, Kilidż Arsłan.

“Nie wydałem pozwolenia na przejście marszu przez Sułtanat. Uczestnicy łamią standardy higieny, wszędzie rozkładają się trupy mieszkańców.”

Ludzie! CO WY PIERD@LICIE?!  Nie wiem, o co chodzi! Przybiegłem tu na własnych nogach, ALE NIKOGO NIE BYŁO!

– dodaje Mauricio El Testosterone Najmano.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że na kolejne marsze związek rycerski ma zamiar wysłać swoje młodzieżówki. W młodości siła?

 


 

Rzuć suba suba dla naszego jutuba! 😎

 

A jak tego Wam mało to możecie obserwować nas również na Instagramie!

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Moto-Bitwa o Anglię! Chłopaki z Dywizjonu 303 na EKSTREMALNYCH testach Hurricane’ów w Anglii! [ZOBACZ WYNIKI TESTÓW]

Opublikowano

w dniu

Przez

Niemiecka solidność czy angielska flegma? A może… błysk polskiego szaleństwa? Trwają wielkie testy maszyn nad Anglią – prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Sport

ZROBIŁ TO!!! Piłsudski wykonał PRZEWRÓT na moście! Wyczyn!!! [ZOBACZ KOMENTARZE]

Opublikowano

w dniu

Przez

Zapiszmy tę datę w historii sportu: maj 1926 roku. To wtedy Józef ”Dziadek” Piłsudski pokazał wszystkim hejterom środkowy palec. Po 3 latach ciężkiego treningu w ośrodku lekkoartyleryskim w Sulejówku pojawił się na Moście Poniatowskiego w Warszawie, aby wykonać karygodną ewolucję: przewrót. Chwila nerwów… i zdobył sobie cały kraj! Kibice pod gradem wrażeń padali z nóg!

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes