Connect with us

Styl życia

Średniowiecze na Tinderze. “Chłopi na randkach chcą przede wszystkim jeść!” Szokujące wyznania TEJ królowej.

Opublikowano

w dniu

Wszyscy pragniemy miłości. W aranżowanych małżeństwach o nią ciężko. A czy miłość da się znaleźć na Tinderze?

Swoimi tinderowymi doświadczeniami dzieli się z nami królowa Izabela I Kastylijska.   

Na Tinderze da się wyróżnić kilka klas:  

Chłopi

– nie przepadam. Na randkach chcą przede wszystkim jeść. No i higiena… Od mężczyzn wymagam minimum ślubów czystości, a tu ten temat kuleje jak źle podkuty koń. I ten moment zażenowania, kiedy w restauracji muszę im czytać menu… Plus jest taki, że nie wypisują nie wiadomo czego na swój temat. Po prostu nie umieją.    

Duchowni

– syndrom Piotrusia Pana. Nie mogą zdecydować się na poważny związek. Będą cię zwodzić, a statusu relacji na fejsie nie zmienią. Nie licz też na wspólne zdjęcia z romantycznych wypadów. Polecam, jeśli interesują cię przygody na jedną noc. No, chyba że to Wielkanoc. Wtedy zawsze odprawiają.

Rycerze

– serio, zdjęcia z końmi – tym chcecie zaimponować dziewczynom? W głowie im tylko jedno: zabijanie. A po randkach z nimi zawsze czuję niedosyt – nie mogę do nich dotrzeć, jakby kryli się za zbroją i bali się podnieść przyłbicę. A ja chcę prawdy, a nie pięknie wypolerowanej fasady!  

Mieszczanie

– nuda. Szczyt romantyzmu to rozmowa o kursie pszenicy. Szczyt aspiracji: kupić jak najtańszą pszenicę. Na randkę weźmie cię do cechu, gdzie pijąc z kolegami pszeniczne, będzie komentował ceny pszenicy. Pasje poza pracą? Ceny jęczmienia i prosa.

Dwór

– jeśli chcesz księcia na białym koniu – tu ich trochę znajdziesz. Ale uważaj: łatwo stracić dla nich głowę. Dobra rada: Henryka VIII przesuń w lewo.”

A Wy co myślicie o tym wszystkim?

 


REKLAMA

Styl życia

Wiedźmin: unboxing iPhone’a – NIE UWIERZYCIE CO SIĘ STAŁO! XD

Opublikowano

w dniu

Przez

Po PatoEmigracji uderzamy drugim filmowym mieczem – TYLKO U NAS Wiedźmin robi unboxing iPhone’a! [ZOBACZ CO TAM SIĘ STAŁO] Rzućcie suba Wiedźminowi! ⚔️??

Kontynuuj czytanie

Gospodarka

Gwiazdy na bezrobociu??? “Podejmę się wszystkiego”. [ZOBACZ SZOKUJĄCE OGŁOSZENIA]

Opublikowano

w dniu

Przez

Czasy się zmieniają, a pracować trzeba. Jak zawodowo odnajdują się celebryci sprzed lat lub kogo poszukują na rynku pracy? Przejrzeliśmy branżowe portale, gdzie znaleźliśmy ciekawe anonse postaci znanych z historii i literatury!     (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Dramaty warszawskich pomników! Niskie temperatury i duża konkurencja. “Żeby się znieczulić wdycham smog!” [RELACJA]

Opublikowano

w dniu

Przez

Niedawno pojawiły się w Warszawie dwa nowe pomniki – Ignacego Daszyńskiego i Lecha Kaczyńskiego. To dobra okazja, żeby porozmawiać ze stołecznymi postumentami. Co u nich? Jak znoszą obniżenie temperatur? Czym żyją na co dzień? Zapraszamy na relację!    (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Popularne

Hosting facecje.pl zapewnia Angry Bytes